Написання радіодиктанту національної єдності

9 листопада у Маріупольській спеціальній загальноосвітній школіінтернаті I-III ст. № 21 Донецької обласної ради пройшов ряд заходів, присвячених Дню української писемності та мови, підсумком якого стало написання учнями, адміністрацією та вчителями школи Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Він проходив під девізом: «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». 

Наші учні самі захотіли написати диктант і таке завдання було для них вперше. Коли через декілька днів прийшов правильній варіант диктанту, учні звіряли свій текст із текстом автора і були задоволені, що в основному впоралися, адже для наших слабочуючих учнів завдання такого типу – не з легких.

Написання всеукраїнського диктанту має на меті розширити та поглибити знання з української мови учнями, виховувати у дітей почуття національної гідності та патріотизму, особливо у нашому російськомовному регіоні. Такі заходи сприяють розвитку особистості дитини, її любові до своєї Батьківщини. Ми впевнені – цей захід буде проводитися в нашій школі і надалі та сподіваємося, що в наступному році якомога більше навчальних закладів буде залучено до написання радіодиктанту.