Наші нагороди

Під керівництвом директора школи Краус Олени Геннадіївни творчий колектив учнів прийняв участь в телепроекті «ЗіркаФест» III телевізійного міжнародного фестивалю-конкурсу «Створюй своє майбутнє зараз» та зайняв почесне І місце

IMG_3288

Засвідчує нашу професійну діяльність ціла низка дипломів від різноманітних організацій, а саме:

  • 2010 та 2012 рр.  – диплом благодійника за участь дітей інтернату у Всеукраїнському конкурсі «Відкриття зіркового шляху до світлого майбутнього України».
  • 2014 р. – подяка ректорату ПДТУ за професійну допомогу і співпрацю, а також подяка від суспільної організації «З нами добрі серця» за активну участь і допомогу в організації проведення 11-го відкритого фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями «Моя мама краща в світі».
  •  2014 р. отримала грамоту Маріупольської ради управління з фізичної культури та спорту м. Маріуполя за активну участь і високі показники з техніки і теорії футболу, а також подяку ректорату ПДТУ за професійну допомогу в підготовці та організації фестивалю, присвяченому міжнародному дню студента та роботу в журі фестивалю «Дебют першокурсника — 2014».
  • 2015 р.– подяка управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради за професійність і великий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Маріуполя, подяка управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради за пропаганду здорового способу життя, популяризацію фізичної культури і спорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Також подяка ректорату ПДТУ за професійну допомогу і співпрацю.
  • 2015 р. – подяка регіональної асоціації мистецтв і спорту за допомогу в розвитку карате серед дітей з вадами слуху.
  • 2015 р. —  подяка від суспільної організації «З нами добрі серця» за активну участь і допомогу в організації проведення 12-го відкритого фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями «Моя мама краща в світі».
  • 2015 р. —  подяка ДВНЗ «ПДТУ» за плідну співпрацю, гуманність, високий професіоналізм, великий внесок до виховання молодого покоління, спільну участь в заходах, які проводяться в університеті.
  • 2015 р. – сертифікат ДОІППО про участь у Конгресі освітян Донеччини «Регіональна освіта: інновації-моніторинг-якість» за темою «Контроль і керівництво в управлінській діяльності директора школи».
  • 2016 р. – подяка Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); телепроекту «ЗіркаФест» III телевізійного міжнародного фестивалю-конкурсу «Створюй своє майбутнє зараз» за вагомий особистий внесок в створення духовних цінностей у підростаючого покоління та активну професійну діяльність на ниві відродження та розвитку національної культури.